معرفی بازی resident evil 4 remake

مغرفی resident evil4 remake

بازی resident evil 4 remake

 

معرفی بازی resident evil 4 remake-با توجه به اطلاعات منتشر شده از سوی منبعی معتبر، بازی resident evil 4 remake ترسناک‌تر از بازی اصلی خواهد بود و از نسخه‌ی بتای این عنوان الهام گرفته است.

منبع داخلی مشهور و نویسنده‌ی وبسایت فن‌بایت (Fanbyte)، اِمران خان (Imran Khan)، جزئیات جدیدی را در رابطه با Resident Evil 4 Remake به اشتراک گذاشته است که مطمئناََ برای طرفداران سری Resident Evil جذاب خواهند بود.

در مقدمه‌ی بازی اورجینال شخصیت اصلی بازی، لئون اسکات کندی، روز هنگام به روستای نفرین شده قدم می‌گذاشت، اما طبق اطلاعات جدید فاش شده، مقدمه‌ی Resident Evil 4 Remake در شب رخ می‌دهد. چنین تغییری بی‌دلیل و خودسرانه انجام نشده است. گویا کپکام قصد دارد رویکردی ترسناک‌تر از بازی اصلی را پیش گرفته و به طور مستقیم از نسخه‌ بتای بازی اصلی الهام بگیرد.

همچنین، به نظر می‌رسد که الهامات زیادی از دشمنان و محتویات حذف شده‌ی بازی اصلی در ریمیک وجود داشته باشد. از سوی دیگر، شخصیت‌های فرعی در بازی ریمیک نقش محوری‌تری را ایفا می‌کنند و در روایت تاثیرگذاری بیشتری خواهند داشت. فن‌بایت متذکر شده که کمپین شخصیت آدا (Ada) در ریمیک گسترش یافته و تیم سازنده به آن پر و بال داده است.

در طی سال‌های اخیر شرکت Capcom اقدام به با‌زسازی و انتشار آثار کلاسیک سری Resident Evil، تحت عنوان بازی‌های Resident Evil 2 Remake و Resident Evil 3 Remake کرده است. به همین دلیل بسیاری از بازیکنان در انتظار معرفی بازی رزیدنت اویل 4 ریمیک هستند. با این وجود که شایعاتی از این اثر منتشر شده، شرکت کپکام به صورت رسمی آن را معرفی نکرده است. با این حال گزارشات تازه از رونمایی آن در آینده نزدیک خبر می‌دهد.

در حدود یک سال پیش اطلاعاتی افشا شد که طبق آن‌ها استودیو M-Two، سازنده بازی رزیدنت اویل 3 ریمیک، مشغول کار روی نسخه بازسازی چهارمین اثر اصلی سری Resident Evil است. پس از آن که بازی مذکور برای مدتی در سکوت خبری به سر برد، اعلام شد که شرکت کپکام پروژه را به استودیو داخلی خود و تیم Division 1 منتقل کرده است. به همین دلیل بسیاری تصور می‌کنند که روند ساخت بازی Resident Evil 4 Remake از ابتدا آغاز شده است. اکنون گزارشاتی منتشر شده که از خلاف این امر خبر می‌دهند.

بازی resident evil 4 remake-شینجی میکامی باور دارد بازی Resident Evil 4 Remake باید داستان را بهبود ببخشد.

 معرفی بازی resident evil 4 remake-3

عمران خان از رسانه Fanbyte، براساس اطلاعات منابع نزدیک به رزیدنت اویل 4 ریمیک، گزارش جدیدی را منتشر کرده است. بر این اساس، استودیو داخلی شرکت Capcom مسئولیت ساخت این اثر را بر عهده داشته و استودیو M-Two به عنوان پشتیبان عمل می‌کند. اما این امر باعث نشده دستاورد‌های استودیو ام تو کنار گذاشته شود و کپکام از آن‌ها استفاده خواهد کرد. به همین دلیل نمی‌توان گفت که روند ساخت بازی Resident Evil 4 Remake کاملا از ابتدا شروع شده است.

علاوه بر این، در گزارش عمران خان بیان شده که شرکت Capcom به جای باز‌سازی صحنه به صحنه بازی Resident Evil 4، به دنبال ایجاد تغیراتی در داستان و دیالوگ‌ها است. شرکت کپکام به این واسطه قصد دارد حس و حال بازی رزیدنت اویل 4 ریمیک را تغییر دهد. به همین دلیل بازی مذکور مطابق با بازی‌های اخیر سری Resident Evil بوده و ترسناک‌تر از نسخه اصلی است.

احتمال وجود بخش‌ها و ایده‌های حذف شده در resident evil 4 remake

یکی از نمونه‌های این تغییرات شرکت کپکام، بخش ابتدایی بازی Resident Evil 4 بوده که در بین بازیکنان مشهور و محبوب است. در این بخش، لئون اس کندی به عنوان پروتاگونیست بازی، وارد روستایی عجیب و غریب می‌شود که کل جمعیت آن به او حمله می‌کنند. در نسخه ریمیک این رو‌یا‌رویی در شب انجام خواهد شد. در گزارش عمران خان آمده است که بخش زیادی از بازی Resident Evil 4 Remake در شب رخ می‌دهد.

همچنین در گزارش رسانه Fanbyte آمده است که شخصیت‌های فرعی مختلف بیشتر از قبل در داستان حضور داشته و نقش‌ پر‌رنگ‌تری نسبت به قبل ایفا می‌کنند. این گفته وب‌سایت مذکور مطابق با اطلاعاتی بوده که پیش از این منتشر شده است. محتوای اختصاصی شخصیت ایدا وانگ نیز دستخوش تغییرات شده و بهتر از قبل در بخش اصلی با ادغام خواهد شد. علاوه بر کمپین اصلی، بازی Resident Evil 4 Remake شامل محتوای Assignment: Ada و کمپین Separate Ways که برای اولین در نسخه پلی استیشن 2 معرفی شد، خواهد بود. در حال حاضر مشخص نیست، آیا موارد مذکور جزیی از بازی بوده یا به صورت بسته الحاقی در دسترس قرار می‌گیرند.

بازی resident evil 4 remake-ریمستر غیررسمی بازی Resident Evil 4 ماه میلادی آینده منتشر می‌شود.

 معرفی بازی resident evil 4 remake-2

یکی از بخش‌های جالب‌توجه گزارش رسانه Fanbyte، اعلام استفاده از بخش‌ها و ایده‌های حذف بازی رزیدنت اویل 4 ریمیک است. برای مثال در نسخه دموی بازی Resident Evil 4، لئون در شرایطی دیده می‌شود که در یک قلعه حضور دارد. در این محیط او باید با تهدیدات ماوراء طبیعی، از جمله عروسک های شناور، مبارزه کند. حجم استفاده از این ایده‌ها در نسخه ریمیک چندان مشخص نیست؛ اما بدون شک برای طرفداران بازی مذکور هیجان‌انگیز خواهد بود.

در ادامه گزارش Fanbyte آمده طرح مفهومی فاش شده از آلبرت وسکر به بازی Resident Evil 4 Remake ارتباطی ندارد. در عوض این کانسپت متعلق به پروژه دیگری بوده که احتمالا لغو شده است. در پایان گزارش Fanbyte به معرفی بازی رزیدنت اویل 4 ریمیک در اوایل سال جاری اشاره شده است. این بدان معنا بوده که رونمایی از این اثر ممکن است طی هفته‌ها یا چند ماه آینده انجام شود. لازم به ذکر است که تمامی این اطلاعات به صورت رسمی تایید نشده و در حد شایعه باقی می‌مانند.

تریلر بازی

تریلر رسمی بازی (کلیک کنید)(باقند شکن)

چون آپارات ازش چیزی پیدا نکردم بهترین چیزی که تونستم پیدا کنم از youtubeبود ببینید حال کنید.

منبع:gamingbol

امین جلالی
ارسال دیدگاه