مانگای بلولاک (BlueLock)

داستان انیمه یbluelock

داستان مانگای بلولاک (BlueLock)

عکس انیمه یbluelock

داستان با حذف ژاپن از جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ آغاز می شود ، که باعث می شود اتحادیه فوتبال ژاپن برنامه ای را برای بازبینی بازیکنان دبیرستانی شروع کند که تمرینات خود را برای آماده سازی برای جام ۲۰۲۲ آغاز می کنند. ایساگی یوییچی ، مهاجم ، دعوتنامه ای را برای این برنامه دریافت می کند ، زیرا تیمش شانس رفتن به تیم ملی را از دست می دهد زیرا به هم تیمی کم مهارت و ضعیف خود پاس داد و او موقعیت گل عالی را خراب کرد.

مربی آنها اگِو جینپاچی خواهد بود ، او قصد دارد با معرفی یک رژیم جدید رادیکال ، ژاپن را از بازنده بودن در آورد:۳۰۰ مهاجم جوان را در یک موسسه شبیه زندان به نام ” بُلو لاک(یا قفل آبی)” آنها را تحت آموزش های سختگیرانه با هدف ساختن بزرگترین و بهترین مهاجم های جهان منزوی کرده‌است.

توضیحات درمورد مانگای بلولاک (BlueLock)

در هر عصر، یک اثر ورزشی هست که موفقیت عظیمی به دست میاره… از hajime no ippo و Slam dunk و Real که کلاسیک‌های خارق‌العاده‌ی این ژانر هستن تا هایکیو‌ که چند ماه پیش تموم شد و موفقیتش در فروش مانگا به شدت عظیم بود و حالا نوبت موفقیت انفجاری بعدی این ژانر با Blue Lock هستش.

بلو لاک داستان یوئیچی ایساگی رو دنبال میکنه که در پست فوروارد تیم فوتبالشون بازی می‌کنه اما هنوز دوراهی‌هایی سر راهش میاد که اطلاعاتش از فوروارد بودن رو به چالش می‌کشه.
بعد از دوم شدن تیمشون به خاطر اشتباه اون و پاس دادن به هم‌تیمیش به جای شوت زدن، حالا ایساگی ناامید به خونه میاد اما با نامه‌ای مواجه میشه که میگه برای برنامه‌ی استعدادیابی‌ای بین ۳۰۰ فوروارد انتخاب شده. برنامه‌ای به اسم “بلو لاک”.


بلو لاک مانگای ورزشی هیجانی هستش که در هر چپتر هم درس تازه‌ای از فوتبال و تاریخچه‌ش به مخاطب میده هم اون رو به شدت غافلگیر می‌کنه. ما تا الان برداشت مدرن و قوی‌ای از فوتبال در دنیای مانگا نداشتیم، اما بلو لاک با آرت‌استایل محشر و یونیکش تونسته این طلسم رو بشکنه و حالا با ۵ میلیون نسخه فروش، یکی از موفق‌ترین‌های بازاره.
بلو لاک در حال حاضر ۱۳۳ چپتر داره و به موفقیتش هر روز داره اضافه میشه. انیمه‌ش هنوز تایید نشده اما قطعا تا پایان سال خبر تایبدش رو میشنویم و احتمالا زمستون یا بهار شاهد انیمه‌ش باشیم.

یک تریلر هم برای شما که علاقه ی زیادی داریم آماده کردم

امین جلالی
ارسال دیدگاه