بازی های جدید برای سال 2022 پارت 2

بازی های 2022

بازی های جدید برای سال 2022 پارت 2 همان طور که احتمالا از پارت 1 دیده باشید من در این پست سعی کردم در مورد بازی های جدید که امسال وارد بازار شدن یا میشوند توضیح بدم.

Mario + Rabbids: Sparks of Hope.1

 

بازی Mario + Rabbids: Sparks of Hope

 

پلتفرم (ها): Nintendo Switch

تاریخ انتشار: TBC 2022

کراس اوور تاکتیکی درخشان یوبی سافت و نینتندو برای قسمت دوم بازگشته است. Mario + Rabbids: Sparks of Hope قهرمانان ما را خواهند دید که وارد یک ماجراجویی کهکشانی می شوند و تلاش می کنند شرور جدیدی به نام Cursa را متوقف کنند که می خواهد انرژی جهان را جذب کند. آن‌ها این بار کمک بیشتری دریافت کرده‌اند، و چهره‌های جدیدی مانند Rabbid Rosalina و Sparks (ترکیبی از Super Mario Galaxy’s Luma and the Rabbids) کمک می‌کنند. این بازی همچنین آزادی بیشتری را به بازیکنان ارائه می‌دهد، هم در اکتشاف با باز کردن دنیای ماوراء الطبیعه برای ارائه اسرار بیشتر، پیمایش رایگان و موارد دیگر، و هم در مبارزه با حذف سیستم شبکه به نفع کنترل آزاد در مناطق حمله.

بازی های جدید برای سال 2022

The Callisto Protocol .2

 

بازی The Callisto Protocol

 

پلتفرم(ها) : PC، PS5، Xbox Series X/S

تاریخ انتشار : TBC 2022

طرفداران فیلم های ترسناک بقا ممکن است بخواهند پروتکل Callisto را روی حسگر حرکت داخلی خود داشته باشند. بازی نسل بعدی ترسناک بقا که از استودیوی جدید Striking Distance آغاز شد، در یک زندان با حداکثر امنیت در قمر مشتری اتفاق می افتد و نوید فراوانی از سوخت کابوس وحشتناک بیگانگان را می دهد. پروتکل Callisto که از گلن شوفیلد، مردی که باید برای Dead Space از او تشکر کنیم، از نظر فنی در جهان PUBG جای می گیرد – بله، آن جهان PUBG. ببینید، حالا شما علاقه مند هستید.

بازی های جدید برای سال 2022

Ark 2.3

 

بازی Ark 2

 

پلتفرم(ها) : PC، PS5، Xbox Series X/S

تاریخ انتشار : TBC 2022

موفقيت كامپيوتر شكار دايناسورها با دنباله‌اي بزرگتر و بازگشته است كه در جلو و پشت دوربين ديجيتال هيچ كس جز وين ديزل وجود ندارد. بله، ستاره Fast & Furious نه تنها در نقش یک شخصیت کلیدی در بازی بقای نسل بعدی بازی می‌کند، بلکه او به عنوان تهیه‌کننده اجرایی به استودیو Wildcard سازنده سری پیوسته است و مدت‌هاست که از طرفداران بازی اصلی بوده است. خدا می‌داند که این برای محصول نهایی چه معنایی دارد… شاید دایناسورها در تمام مدت عضوی از خانواده ما بودند؟

بازی های جدید برای سال 2022

Avatar: Frontiers of Pandora.4

 

بازی Avatar: Frontiers of Pandora

 

پلتفرم (ها): PS5، Xbox Series X، PC، Stadia، Luna

تاریخ انتشار: 2022

بازی مورد انتظار آواتار – که اکنون رسماً آواتار: مرزهای پاندورا نامیده می شود – سرانجام در E3 2021 معرفی شد و در Massive Entertainment (با همکاری Lightstorm Entertainment و Disney) در حال توسعه است. این بازی یک داستان مستقل جدید خواهد بود که در آن شما به عنوان یک ناوی بازی می کنید و در سراسر مرز غربی سفر می کنید، که بخشی کاملاً جدید از پاندورا است که قبلاً در هیچ رسانه ای دیده نشده است. این یک عنوان اول شخص، اکشن-ماجراجویی، با دنیایی زنده و واکنشی است که در حال مبارزه با نیروهای مهیب RDA است.

بازی های جدید برای سال 2022

Dead Space remake.5

 

بازی Dead Space remake

 

پلتفرم (ها): PS5، Xbox Series X، PC

تاریخ انتشار: 27 ژانویه 2023

استودیو Motive در EA فاش کرده است که برای بازسازی بازی Dead Space اصلی – یکی از بهترین بازی‌های ترسناک تمام دوران – تلاش کرده است. این نسخه از منبع اصلی «بازسازی» شده است، اما صفحه‌های بارگیری را حذف می‌کند، تراکنش‌های خرد را آزاد نگه می‌دارد، و حتی ممکن است برخی از محتوای اضافی را که از نسخه اصلی بریده شده است، اضافه کند. این بازی به طور انحصاری بر روی کنسول های نسل جدید و رایانه های شخصی عرضه می شود، بدون شک بهترین نسخه بازی تا کنون خواهد بود.

بازی های جدید برای سال 2022

Suicide Squad: Kill the Justice League.6

 

بازی Suicide Squad: Kill the Justice League

 

پلتفرم (ها): PS5، Xbox Series X، PC

قرار است در سال 2022 وارد بازار شود، Suicide Squad: Kill the Justice League شما را در نقش تیم نیمه قهرمانان پر هرج و مرج ما می بیند. در نقش هارلی کویین، کینگ کوسه، ددشات یا کاپیتان بومرنگ، با ربات‌ها یا بازیکنان دیگری که نقش چهار نفر دیگر را بازی می‌کنید، گروه شوید. Rocksteady قبلاً گفته است که در دنیای Batman: Arkham اتفاق می‌افتد، این ادامه بازی‌های قبلی است، بنابراین خود را آماده کنید تا شاهد به ثمر نشستن موضوعات و داستان‌های موجود باشید.

 

Breath of the Wild 2.7

بازی Breath of the Wild 2

 

پلتفرم (ها): switch

تاریخ انتشار: بهار 2023

Breath of the Wild 2 قرار است ما را برای یک ماجراجویی دیگر با لینک به Hyrule بازگرداند، فقط این بار، نینتندو با اجازه دادن به ما برای کاوش در آسمان های بالا، آن را حتی بیشتر گسترش می دهد. در حالی که ما این شانس را داشتیم که گیم‌پلی دنباله‌ای را ببینیم – که حتی هنوز عنوان رسمی ندارد – در طول E3 2021، هنوز رازهای زیادی پیرامون هر چیزی که شامل خواهد شد وجود دارد. به خصوص وقتی صحبت از داستان می شود. در حالی که در ابتدا قرار بود در سال 2022 منتشر شود، نینتندو اخیراً اعلام کرده است که اکنون در بهار 2023 راهی بازار خواهد شد.

بازی های جدید برای سال 2022

Spider-Man 2.8

 

بازی Spider-Man 2

 

پلتفرم (ها): PS5

تاریخ انتشار: TBC 2023

Insomniac در حال آماده کردن چیزهای بیشتری از مرد عنکبوتی است، و این بار پیتر پارکر و مایل مورالس برای مبارزه با فردی که به طرز مشکوکی شبیه کراون شکارچی در مرد عنکبوتی 2 . ما همچنین در تریلر نگاهی اجمالی به Venom – که در بازی گذشته مورد تمسخر قرار گرفت – داشتیم، اما باید دید که آیا او بیشتر دوست خواهد بود یا دشمن. این تریلر هر آنچه را که از یک بازی جدید مرد عنکبوتی، مبارزات آکروباتیک، تار و پودینگ و لباس های اسپندکس می خواهید به ما ارائه کرد، اما اکنون این سرگرمی دو چندان شده است.

بازی های جدید برای سال 2022

Redfall.9

 

بازی Redfall

 

پلتفرم (ها): Xbox Series X، PC

تاریخ انتشار: TBC 2023

Arkane Austin در حال ساخت یک بازی تیراندازی کاملاً باز جهان باز با نام Redfall است. این مکان در شهر جزیره ای ردفال، ماساچوست، در محاصره خون آشام هایی است که جلوی نور خورشید و دسترسی کامل به جزیره را گرفته اند. شما با تعداد انگشت شماری از بازماندگان دیگر گرفتار شده اید، که باید با هم متحد شوند و از سلاح های ابتکاری استفاده کنند تا سعی کنند به قاتلان خون آشام نهایی تبدیل شوند. به انفجارهای اشعه ماوراء بنفش و تفنگ های چوبی فکر کنید و به آنجا خواهید رسید.

 

Starfield.10

 

بازیStarfield

 

پلتفرم (ها): Xbox Series X، PC

تاریخ انتشار: TBC 2023

اولین IP جدید Bethesda در ۲۵ سال اخیر، Starfield ، یک بازی RPG جهان باز است که در فضا تنظیم شده است و Bethesda سال‌ها روی آن کار کرده است. اگرچه جزئیات دقیق گیم پلی هنوز کمی کمیاب است، با توجه به شجره نامه Bethesda، Starfield اکنون یکی از امیدوارکننده ترین عناوین آینده است. متأسفانه، اکنون به جای رسیدن به برنامه اولیه نوامبر 2022، تا سال 2023 به تعویق افتاده است.

بازی های جدید برای سال 2022

Alan Wake 2.11

 

بازی Alan Wake 2

 

پلتفرم (ها): PS5، Xbox Series X/S، PC

تاریخ انتشار: TBC

در خلال The Game Awards 2021، Remedy به طور رسمی اولین نگاه اجمالی ما از دنباله مورد انتظار، Alan Wake 2 را نشان داد. در حالی که ما نتوانستیم شاهد بازگشت Wake به جز یک صحنه جنایی بسیار وحشتناک و فلش‌هایی باشیم. سام لیک، کارگردان خلاق، قهرمان داستان که در محیط‌های در حال تغییر ایستاده است، تأیید کرد که این اولین بازی ترسناک بقای Remedy خواهد بود. قرار است در تابستان 2022 شاهد بازی های بیشتری باشیم.

بازی های جدید برای سال 2022

Slitterhead.12

 

بازی Slitterhead

 

پلتفرم(ها) : TBC

تاریخ انتشار : TBC

در طول مراسم جوایز بازی 2021، اولین نگاه کارگردان سایلنت هیل، کیچیرو تویاما، به Slitterhead را دیدیم. این تریلر که توسط استودیوی بازی سازی Bokeh توسعه داده شده است، با گفتن اینکه تویاما برای یک “چالش جدید در وحشت” بازگشته است، شروع می شود، از آنچه که دیده ایم، با موجودات حشره مانند و شمشیرهای ساخته شده از خون، مطمئناً به نظر می رسد که ما مطمئناً در آن هستیم. برای یک تجربه ترسناک.

بازی های جدید برای سال 2022

Wonder Woman.13

 

بازی Wonder Woman

 

پلتفرم (ها): TBC

تاریخ انتشار: TBC

یک بازی Wonder Woman به طور رسمی از Monolith، توسعه دهنده Middle-earth: Shadow of Mordor، Middle-earth: Shadow of War و Gotham City Imposters در راه است. تا به حال، ما فقط یک تیزر تریلر بسیار کوتاه را در طول جوایز بازی 2021 دیده‌ایم که اجمالی کوتاه از زره نمادین قهرمان را نشان می‌دهد، قبل از اینکه Wonder Woman را روی صفحه نمایش ببینیم، گفته که “او برای متحد کردن آن مبارزه خواهد کرد. جنگجویان دو جهان.”

بازی های جدید برای سال 2022

Marvel’s Wolverine.14

 

بازی Marvel's Wolverine

 

پلتفرم (ها): PS5

تاریخ انتشار: TBC

خوب، پس ما در حال حاضر چیز زیادی در مورد بازی جدید Marvel’s Wolverine ، فقط این که توسط استودیوی Spider-Man Insomniac ساخته می شود و یک انحصاری PS5 است. ما می دانیم که یک تیزر تریلر کاملاً بی نظیر برای افشای آن ارائه شد، که شامل بدخلق پنجه دار مورد علاقه ما بود که پس از نزاع در یک بار نشسته بود و سعی می کرد از یک ویسکی لذت ببرد. ;کار او را با بی ادبی قطع میکنند و آن وقت است که آن چنگال های معروف ظاهر می شوند. ما حتی نمی‌توانیم چهره او را در این قطعه کوتاه ببینیم، اما به هر حال هیجان‌زده‌ایم.

بازی های جدید برای سال 2022

Star Wars: Knights of the Old Republic Remake.15

 

بازی Star Wars: Knights of the Old Republic Remake

 

پلتفرم (ها): PS5، PC

تاریخ انتشار: TBC

RPG کلاسیک به بازسازی کامل لطف Lucasfilm Games و Aspyr اگر اولین بار آن را از دست دادید، بازی بیش از 4000 سال قبل از حماسه اسکای واکر اتفاق می افتد. این زمانی است که جدی و سیث در حال جنگ هستند. وظیفه شما این است که به توقف دارث ملک کمک کنید زیرا او و ناوگان سیثش جمهوری کهکشانی را تهدید می کنند، همراهان خود را پیدا می کنند و سیاراتی مانند Dantooine، Tatooine و Kashyyyk را در طول مسیر کاوش می کنند.

بازی های جدید برای سال 2022

Season.16

 

بازی Season

 

پلتفرم (ها): PS5، PC

تاریخ انتشار: TBC

از آسمان غروب خورشید گرفته تا مزارع چمن‌زار، آنچه تاکنون از Season در تریلر کاملاً زیبا به نظر می‌رسد. با پیروی از یک زن جوان که برای اولین بار از یک جامعه منزوی خارج می شود تا جهان را کشف کند، با دوچرخه خود به یک سفر جاده ای می روید، نقاشی می کنید، عکاسی می کنید، مستند می کنید و زندگی اطراف خود را ضبط می کنید. قرار است شما را در جوامع مختلف در «نسخه سورئال اواسط قرن بیستم، جایی که هزاران سال بدون هیچ پیشرفتی سپری کرده است» غرق کند، فضای جوی و تمرکز Season بر اکتشاف به جذابیت آن می‌افزاید.

بازی های جدید برای سال 2022

The Outer Worlds 2.17

 

بازی The Outer Worlds 2

 

پلتفرم (ها): Xbox Series X، PC

تاریخ انتشار: TBC

The Outer Worlds 2 که با ظاهری بی‌پروا از اکثر تریلرهای بازی فاش شد، در راه است. در حالی که در حال حاضر اطلاعات در مورد بازی کمیاب است، توسعه دهنده Obsidian می گوید این عنوان “منظومه شمسی جدید، خدمه جدید، همان جهان های بیرونی” را ارائه می دهد.

بازی های جدید برای سال 2022

Fable 4.18

 

بازی Fable 4

 

پلتفرم(ها) : Xbox Series X/S

تاریخ انتشار : TBC

بازی‌های Playground توسعه‌دهنده Forza در حال چرخش سختی به قلمرو RPG با نسخه بعدی سری Fable Xbox است که از Fable 3 در سال 2010 وارد خط اصلی نشده است. Fable 4 یافته است، از قدرت پیشرفته استفاده می‌کند. از سخت افزار نسل بعدی برای فرار جادویی تر به فانتزی آلبیون. فقط … انتظار نداشته باشید با یک بوگاتی 64 در شهرهای قرون وسطایی آن بگردید.

بازی های جدید برای سال 2022

Dragon Age 4 .19

 

بازی Dragon Age 4

 

پلتفرم(ها) : TBC

تاریخ انتشار : TBC

پروژه بزرگ بعدی BioWare پس از Anthem فاجعه‌بار، Dragon Age 4، داستانی را که در سال 2014 در Dragon Age: Inquisition رها شد، ادامه می‌دهد و همراه سابق سولاس را به عنوان آنتاگونیست اصلی RPG آینده قرار می‌دهد. ما چیزهای دیگری در مورد بازی نمی دانیم، اما شما می توانید انتظار مبارزات تاکتیکی فراوان، پچ پچ NPC و – بله – شکار اژدها را داشته باشید.

بازی های جدید برای سال 2022

Mass Effect.20

 

بازی Mass Effect

 

پلتفرم(ها) : TBC

تاریخ انتشار : TBC

علاوه بر Dragon Age 4، BioWare نیز بازگشت خود را به مرز نهایی با ورود جدیدی در مجموعه طولانی مدت Mass Effect تایید کرده است. تیزر کوتاهی که در پایان سال 2020 منتشر شد تنها چیزی بود که برای هیجان زده کردن ما لازم بود و بازگشت شخصیت مورد علاقه طرفداران در لیارا را نشان می داد که از آخرین باری که او را دیدیم پیرتر و عاقل تر به نظر می رسد و ظاهراً در حال شکار است. برای کشتی فرمانده شفارد، نرماندی. همه اینها چه معنایی می تواند داشته باشد؟ BioWare در حال حاضر ساکت می ماند، اما ما در حال آماده شدن برای راه اندازی هستیم.

بازی های جدید برای سال 2022

                                                              <<<<برای دیدن پارت 1 کلیک کنید>>>>

منبع:gamesradar

امین جلالی
دیدگاه کاربران
1 دیدگاه
ارسال دیدگاه