بازی های جدید برای سال 2022 پارت 1

games of 2022

 

بازی های جدید برای سال 2022 و پس از آن برای اضافه کردن به لیست علاقه مندی های خود.

بزرگترین بازی های جدید که در سال 2022 و پس از آن برای PS5، Xbox Series X، Nintendo Switch، PC و غیره منتشر می شوند.

مجموعه عظیمی از بازی‌های جدیدی که در سال 2022 و پس از آن عرضه می‌شوند بسیار خیره‌کننده است، و با توجه به برنامه‌ریزی E3 2022 که به نظر می‌رسد برخی افشاگری‌ها و اطلاعیه‌های بیشتری را منتشر کند، این فهرست در ماه‌های آینده بسیار شلوغ‌تر خواهد شد.

ما در حال حاضر با برخی از بازی‌های درجه یک آینده، با تعداد زیادی از نسخه‌های منتشر شده در سال جاری برای PS5 ، Xbox Series X /S، PC و Switch، برکت داریم. این لیست انتخاب ما از هیجان انگیزترین بازی های جدید در افق را که باید در رادار خود داشته باشید گرد هم می آورد. اگر به دنبال خلاصه‌ای جامع از همه بازی‌های جدید ورودی هستید، می‌توانید تاریخ انتشار بازی‌های ویدیویی ، که به‌طور مرتب به‌روزرسانی می‌شود.

اگر به دنبال انتشار برای پلتفرم خاص خود هستید، مطمئن شوید که تمام بازی‌های آینده Xbox Series X، بازی‌های Switch آینده ، PC جدید و آینده PS5 در راه را بررسی کنید.

 

Evil Dead: The Game.1-

 

بازی Evil Dead: The Game

 

پلتفرم (ها): PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X، Switch و PC

تاریخ انتشار: 13 می 2022

نقش Ash Williams و دوستانش را در این تیراندازی co-op و PvP بازی کنید. شما به عنوان یک تیم چهار نفره بازی می کنید، برای زنده ماندن با کاوش، غارت، یافتن آیتم های کلیدی برای مهر و موم کردن فاصله بین دنیاها و همچنین مدیریت ترس خود تلاش می کنید. این یک بازی با الهام از هر سه فیلم Evil Dead و همچنین برنامه تلویزیونی Ash vs Evil Dead است.

بازی های جدید برای سال 2022

 

Mario Strikers: Battle League Football.2-

 

بازی Mario Strikers: Battle League Football.2-

 

پلتفرم ها:Nintendo Switch

تاریخ انتشار: 10 ژوئن 2022

ماریو استریکرز با برداشت منحصر به فرد خود از فوتبال / فوتبال بازگشته است. این یک ورزش پنج به پنج است که در آن سعی می‌کنید با دریبل زدن و پاس دادن به هم تیمی‌ها، از تکل‌ها، آیتم‌ها و شوت‌های ویژه برای رسیدن به این هدف، گل به ثمر برسانید. شما می توانید تیم خود را به تجهیزاتی مجهز کنید تا آمار آنها را افزایش دهید و همچنین با بازی های چند نفره محلی و آنلاین درگیر شوید.

بازی های جدید برای سال 2022

Two Point Campus.3-

 

بازی Two Point Campus.3-

 

پلتفرم (ها): PS5، PS4، Xbox Series X، Xbox One، PC

تاریخ انتشار: 9 آگوست 2022

وقت آن است که کالج خود را طراحی و راه اندازی کنید، با کلاس های عجیب و غریب و کاملاً دلخراش، مانند مدرسه شوالیه. آن را دریافت کنید؟ پردیس عالی خود را ایجاد کنید، زندگی دانش آموزان خود را در سطح شخصی تری نسبت به بیمارستان Two Point شکل دهید و موفقیت کلی آن را مدیریت کنید.

بازی های جدید برای سال 2022

Saints Row.3-

 

Saints Row.3-بازی

 

پلتفوم(ها): PS5، PS4، Xbox Series X، Xbox One، PC

تاریخ انتشار: 23 آگوست 2022

Saints Row با ریبوت کامل سری بازمی گردد. شما Sains را از ابتدا می‌سازید، و در نقش رئیس با گروه کوچکی از دوستان که تازه شروع به کار کرده‌اند، بازی می‌کنید. این تصمیمات شما خواهد بود که باند تازه تاسیس را شکل می دهد و می توانید با تصمیم گیری در مورد اینکه می خواهید چه نوع ارباب جنایت باشید، نشان خود را در شهر خیالی سانتو ایلسو بگذارید. قاچاق مواد مخدر؟ اسلحه دویدن؟ تو تصمیم بگیر. این داستان منشأ مقدسین است و شما باید آن را به روش خود بگویید.

بازی های جدید برای سال 2022

Forspoken.4-

 

بازی Forspoken.4-

 

پلتفرم (ها) : PS5، PC

تاریخ انتشار: 11 اکتبر 2022

تیم Luminous Production متشکل از برخی از توسعه دهندگانی است که روی Final Fantasy 15 کار کرده اند. به عنوان اولین ماجراجویی از استودیو، Forspoken داستان فری، زن جوانی از نیویورک را دنبال می کند که خود را در دنیای متخاصم Athia می یابد. Forspoken با قدرت‌های جادویی، پارکور و بسیاری از موجودات دنیای دیگر، دارای نویسندگان معتبری مانند گری ویتا، آلیسون رایمر، تاد استاشویچ و امی هنیگ است.

بازی های جدید برای سال 2022

Gotham Knights.5

 

بازی Gotham Knights.5

 

پلتفرم (ها): PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X، PC

تاریخ انتشار: 25 اکتبر 2022

WB Games Montreal در حال کار روی یک بازی کاملاً جدید بتمن است، اما یک نکته وجود دارد – بتمن کشته شده است. شوالیه های گاتهام محافظت از چیزی را که استودیو آن را “پویاترین و تعاملی ترین شهر گاتهام تاکنون” می نامد، با توانایی ها و درختان مهارت منحصر به فرد در دسترس برای هر یک از چهار شوالیه – رد هود، نایت وینگ، رابین و بت گرل به عهده می گیرند. این یک ماجرای مشارکتی در حال رها کردن، با سبک گیم پلی اکشن-ماجراجویی جهان باز است. در غیاب بتمن، بسیاری از شرورهای DC تلاش می‌کنند تا کنترل گاتهام را در دست بگیرند، به این معنی که شوالیه‌های گاتهام قطعا دست خود را پر کرده‌اند. اما، با ظاهری بسیار شبیه به Batman: Arkham، شما ترفندهای زیادی را در اختیار خواهید داشت.

بازی های جدید برای سال 2022

ST.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl.6

 

بازی ST.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl.6

 

پلتفرم (ها): Xbox Series X، PC

تاریخ انتشار: 8 دسامبر 2022

در این یکی، شما  در حال کاوش در منطقه محروم چرنوبیل خواهید بود. این منطقه مکان بسیار سخت تری برای زنده ماندن نسبت به قبل است، به خصوص پس از انفجار دوم که به راکتور هسته ای برخورد کرد. جهش‌یافته‌های خشن، ناهنجاری‌های مرگبار، و جناح‌های متخاصم وجود دارند که همه باید با آن‌ها مبارزه کنند – و قدرتی باورنکردنی در مرکز منطقه که ممکن است تهدیدی جدی‌تر باشد.

بازی های جدید برای سال 2022

Sonic Frontiers.7

 

بازی Sonic Frontiers.7

 

پلتفرم (ها): PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X/S، Switch، PC

تاریخ انتشار: تعطیلات 2022

جوجه تیغی آبی معروف برای یک ماجراجویی جدید بازگشته است که در آن شما چیزی را تجربه خواهید کرد که به عنوان “آزادی منطقه باز” توصیف می شود. در حالی که در جزایر Starfall در حال عبور از دشمنان قدرتمند هستید، متوجه خواهید شد که با سرعت در مناطق جنگلی، بیابان و غیره می‌روید. اولین تریلر سینمایی که در جریان جوایز بازی 2021 به نمایش گذاشته شد، نگاهی به برخی از این مناظر، با سازه‌های سر به فلک کشیده و آبشارهای وسیع داشت.

بازی های جدید برای سال 2022

Hogwarts Legacy.8

 

بازی Hogwarts Legacy.8

 

پلتفرم (ها): PC، PS5، Xbox Series X/S

تاریخ انتشار : تعطیلات 2022

اگرچه اقتباس مستقیم از کتاب‌های هری پاتر نیست، میراث هاگوارتز تمام اطلاعات خود را مستقیماً از داستان می‌گیرد. شما در دهه 1800، صدها سال قبل از تولد هری و همکارش، به عنوان دانش آموزی که در هاگوارتز شرکت می کند، بازی می کنید، اما بدون شک با شرارت های جادوگرانه زیادی روبرو خواهید شد. این یک بازی RPG جهان باز است، پس انتظار اکتشافات زیادی را نیز داشته باشید.

بازی های جدید برای سال 2022

Pokemon Scarlet and Violet.9

 

بازی Pokemon Scarlet and Violet.9

 

پلتفرم (ها):Nintendo Switch

تاریخ انتشار: اواخر سال 2022

بازی پوکمون دیگری نیز در سال 2022 عرضه می‌شود که یک بازی دوگانه است. Pokemon Scarlet و Violet در اواخر سال از راه می رسند و یک ماجراجویی واقعی جهان باز را ارائه می دهند. بر اساس آنچه با Pokemon Legends: Arceus ، این دنیایی بدون مرز خواهد بود و به شما امکان می دهد آزادانه کاوش کنید و پوکمون را بگیرید. همچنین Gen 9 Pokedex را معرفی می کند و بر اساس شهرهای اسپانیایی / مدیترانه ای ساخته می شود.

بازی های جدید برای سال 2022

Ghostbusters: Spirits Unleashed.10

 

بازی Ghostbusters: Spirits Unleashed.10

 

پلتفرم (ها): PS5، PS4، Xbox Series X، PC، Xbox One

تاریخ انتشار : TBC 2022

از تیمی که Friday the 13th: The Game را برای ما به ارمغان آورد، Ghostbusters: Spirits Unleashed منتشر شد. این یکی دیگر از عنوان‌های چندنفره نامتقارن است که در آن چهار بازیکن با هم متحد می‌شوند تا به عنوان Ghostbusters بازی کنند و سپس یک بازیکن دیگر تبدیل به ارواح مختلفی می‌شود. با سطوحی که در مکان‌های مختلف مانند کتابخانه‌ها و هتل‌ها تنظیم شده‌اند، Ghostbusters باید برای شکار و به دام انداختن ارواح تلاش کنند.

بازی های جدید برای سال 2022

Nightingale.11

 

بازی Nightingale

 

پلتفرم (ها):pc

تاریخ انتشار: TBC 2022

Nightingale از آرین فلین، رئیس سابق BioWare می آید.nightingale  که اولین بار در جریان جوایز بازی 2021 معرفی شد، به عنوان یک «بازی بقا در دنیای مشترک» توصیف می‌شود که در یک محیط فانتزی ویکتوریایی اتفاق می‌افتد. جالب به نظر می رسد، اینطور نیست؟ شما می توانید ماجراجویی بقا را به صورت انفرادی یا با دوستان و سایر بازیکنانی که در جهان ملاقات می کنید بازی کنید. طبق سایت رسمی ، آزمایش قرار است در سال آینده به صورت زنده آغاز شود، بنابراین به نظر می‌رسد می‌توانیم انتظار داشته باشیم که در مرحله‌ای بتا را ببینیم.

بازی های جدید برای سال 2022

Marvel’s Midnight Suns .12

 

بازی Marvel's Midnight Suns

 

پلتفرم (ها): PS5، Xbox Series X، PS4، Xbox One، PC، Nintendo Switch

تاریخ انتشار: TBC 2022

Firaxis، توسعه‌دهنده سری XCOM، Marvel’s Midnight Suns – یک بازی استراتژیک ماوراء طبیعی با 12 قهرمان نمادین مارول. این شخصیت‌های Midnight Suns در حال جمع شدن برای مقابله با لیلیت، مادر شیاطین هستند. اما، آنها همچنین به کمک The Hunter نیاز خواهند داشت – با نام مستعار شما، اولین قهرمان شخصی سازی شده مارول.

بازی های جدید برای سال 2022

God of War: Ragnarok.13

 

بازی God of War: Ragnarok

 

پلتفرم (ها): PS5، PS4

تاریخ انتشار: TBC 2022

God of War Ragnarok با جدیدترین تریلر خود اینترنت را شکست و کریتوس و یک آترئوس بسیار بزرگتر را در حالی که فریا، ثور و راگناروک قریب الوقوع را درگیر می کنند با اختلافات خانوادگی روبرو می شوند. اریک ویلیمز وظیفه کارگردانی را از کوری بارلوگ به عهده گرفته است و داستان شاهد سفر پدر و پسر به قلمروهای جدیدی مانند Vanaheim، Svartalfheim و Asgard خواهد بود و با شخصیت‌های جدیدی مانند Angrboda و Odin آشنا می‌شود. این آخرین قسمت از حماسه نورس God of War خواهد بود.

بازی های جدید برای سال 2022

Oxenfree 2: Lost Signals.14

 

بازی Oxenfree 2: Lost Signals

 

پلتفرم (ها):pc,Nintendo Switch

تاریخ انتشار: TBC 2022

فیلم موفق مستقل Oxenfree در سال 2016 دنباله‌ای در قالب Oxenfree 2: Lost Signals دارد. استودیوی Developer Night School در حال ارائه یک معمای ماوراء طبیعی دیگر است که قهرمان رایلی به زادگاهش Camena برمی گردد، اما کمی بیشتر از آنچه انتظار داشت کشف می کند. همراه با رایلی، انتظار یک بازیگر کاملاً جدید از شخصیت‌ها را داشته باشید، زیرا توسعه‌دهنده می‌گوید این داستان جدیدی است که بدون انجام اولین بازی، نقطه ورود به بازی‌ها را نیز ارائه می‌کند. اگرچه، شما کاملاً باید آن را بازی کنید!

بازی های جدید برای سال 2022

Stray.15

 

بازی Stray

 

پلتفرم: PS5، PS4، PC

تاریخ انتشار: اوایل 2022

آیا تا به حال به دنبال بازی ای بوده اید که در آن به عنوان یک گربه کوچک خیابانی بازی کنید؟ خوب، اکنون فرصت شماست. این Stray است و همانطور که از عنوان آن پیداست، شما به عنوان یک بچه گربه ولگرد در حال کاوش در دنیای سایبرپانک پر از روبات ها بازی می کنید. به دلیل قدتان، می‌توانید به صورت مخفیانه از زیر ماشین‌ها بگذرید، از پشت بام‌ها بالا بروید و حتی کمی یواشکی باشید. وظیفه شما این است که با کمک یک پهپاد کوچک که فقط به نام B12 شناخته می شود، یک راز باستانی را برای فرار از این شهر فراموش شده حل کنید.

بازی های جدید برای سال 2022

Park Beyond.16

 

بازی Park Beyond

 

پلتفرم (ها): PS5، Xbox Series X، PC

تاریخ انتشار: TBC 2022

Park Beyond یک سیم کارت موضوعی کاملاً جدید است که برای نسل جدید و رایانه شخصی عرضه می شود، و توسط Limbic Entertainment – تیم سازنده Tropico 6 ساخته شده است. ممکن است سعی نداشته باشد چرخ ژانر را دوباره اختراع کند، اما کاری کمی متفاوت انجام می دهد. . با معرفی کلمه “Impossification” به عنوان مضمون کمپین و ویژگی های کلی آن، به عنوان یک رویاپرداز بازی خواهید کرد که برای دمیدن زندگی در یک پارک موضوعی کهنسال آمده است. سواری‌های کلاسیک در حال پیشرفت هستند که آن‌ها را فراتر از واقعیت، فراتر از نیروی جاذبه و فراتر از تصور فعلی می‌برد – از این رو کلمه تحمیل می‌شود. احمقانه است، اما ممکن است عالی باشد.

بازی های جدید برای سال 2022

Open Roads.17

 

بازی Open Roads

 

پلتفرم (ها): PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X، PC

تاریخ انتشار: TBC 2022

با تس دیواین و مادرش اوپال برای یک سفر جاده ای آماده شوید تا اسرار خانوادگی خود را کشف کنند. پس از کشف یادداشت‌ها و نامه‌هایی که در اتاق زیر شیروانی خانه‌شان پنهان شده بود، این دو مادر و دختر به بازدید از خانه‌های قدیمی متروکه خانوادگی می‌روند تا درباره تاریخچه خانواده‌شان بیشتر بدانند. با مرور خاطراتی که هر ملک در خود نگه می دارد، Open Roads رابطه بین تس و اوپال را بررسی می کند و آنها را به “سفری به گذشته ای می برد که هرگز فراموش نخواهند کرد”. از Gone Home و توسعه‌دهنده Tacoma Fullbright، این ماجراجویی قابل‌توجه آینده، استعدادهای صداپیشگی Keri Russel و Kaitlyn Dever را نشان می‌دهد.

بازی های جدید برای سال 2022

Lord of the Rings: Gollum.18

 

 

بازی Lord of the Rings: Gollum

 

پلتفرم (ها): PS5، Xbox Series X

تاریخ انتشار: TBC 2022

خود را برای ارزشمند شدن با Lord of the Rings: Gollum، یک بازی کاملاً جدید از Daedalic Entertainment آماده کنید که در آن به‌عنوان گلوم بازی می‌کنید. بازی با شروع در Barad-dûr، قلعه موردور، جایی که گولوم در آن اسیر است، شما را در مکان‌های بسیاری از سرزمین میانه با وعده‌های “محیط‌های غول‌پیکر و پایدار، که هرکدام دارای چندین خط جستجو و طیفی از چهره‌های دوستانه یا غیر دوستانه هستند، خواهد برد. “- به گفته توسعه دهنده در مصاحبه با مجله Edge به هر حال. از نظر زیبایی شناختی، بازی از نقاشی های خود تالکین الهام گرفته شده است و مانند یک بازی مخفی کاری-اکشن-ماجراجویی است که از شخصیت های دوگانه گولوم نیز بهره می برد.

بازی های جدید برای سال 2022

Slime Rancher 2.19

 

بازی Slime Rancher 2

 

پلتفرم ها: Xbox Series X، PC

تاریخ انتشار: TBC 2022

شما به عنوان Beatrix LeBeau بازی خواهید کرد، اما او به جزیره‌ای جدید و نسبتاً مرموز رنگین‌کمان – به نام جزیره رنگین کمان – می‌رود که در آن اسلایم‌های جدیدی وجود دارد. فراتر از محدوده دور را کشف کنید. لجن‌های جدیدی برای کشف وجود دارد – لجن پنبه‌ای، لجن ماهیگیر، لجن باتی، و لجن فلوتر در میان مواردی که تاکنون کشف شده‌اند – که همه آنها را می‌توانید برای پر کردن مزرعه جدید خود در باغداری استفاده کنید.

بازی های جدید برای سال 2022

A Plague Tale: Requiem.20

 

بازی A Plague Tale: Requiem

 

پلتفرم (ها): PS5، Xbox Series X، PC، Nintendo Switch

تاریخ انتشار: TBC 2022

A Plague Tale: Requiem دنباله غافلگیرکننده فیلم اصلی A Plague Tale: Innocence است که در سال 2019 منتشر شد. شما همان دو قهرمان را دنبال خواهید کرد، آمیشیا و برادر کوچکترش هوگو، که برای زنده ماندن باید هر کاری که لازم است انجام دهند. دنیای بی رحمانه بازی موش ها همچنان یک مشکل بزرگ خواهند بود، اما در اینجا چیزی بیش از یک دریای واقعی موش وجود دارد که باید در مورد آن نگران بود.

بازی های جدید برای سال 2022

                                                          <<<<برای دیدن پارت 2 کلیک کنید>>>>

منبع:gamesradar

امین جلالی
دیدگاه کاربران
2 دیدگاه
ارسال دیدگاه