انیمه vampire in the garden

vampire in the garden-1

انیمه vampire in the garden

 

 

یکی دیگر از مجموعه‌های انیمه‌ای که باید به فهرست تماشای خود اضافه کنید، Vampire in the Garden است و در تاریخ ۱۶ می به نتفلیکس می‌آید.

Vampire in the Garden از تیم انیمیشن Wit Studio و توسط Ryoutarou Makihara کارگردانی شده است. شما ممکن است Wit Studio را به عنوان تیم انیمیشن پشت انیمیشن محبوب Attack on Titan ، Great Pretender ، Bubble و بسیاری دیگر بشناسید.

لیست کامل صداپیشگان منتشر نشده است، اما می‌دانیم چه کسی صداپیشگی دو بازیگر اصلی را بر عهده دارد. یو کوبایاشی فین، ملکه خون آشام ها را می نوازد و مگومی هان در نقش مومو، نوازنده مشتاق ویولن. شاید شما با کوبایاشی آشنا باشید زیرا او صداپیشگی ساشا در Attack on Titan بود و احتمالا هان را از صداپیشگی او در Hunter x Hunter .

vampire in the garden مطمئنا یکی از بهترین انیمه های سال 2022 خواهد بود.

 

خلاصه داستان vampire in the garden

 

vampire in the garden-2

 

داستان سال ها پس از آن اتفاق می افتد که جنگی روابط دوستانه بین انسان ها و خون آشام ها را مختل کرد. ما با دختر جوانی به نام مومو آشنا می‌شویم که زندگی خسته‌کننده‌ای دارد و ترجیح می‌دهد به جای دعوا، با خون‌آشام‌ها همزیستی مسالمت‌آمیز داشته باشد. یک روز مومو با ملکه خون آشام به نام فاین آشنا می شود و هر دو برای یافتن سفری را آغاز میکنند.

این انیمیشن اکشن دارای رتبه TV-14 است، به این معنی که ممکن است برای سنین 14 سال و کمتر مناسب نباشد. محتوایی در انیمه نشان داده می شود که ممکن است برخی از والدین آن را نامناسب بدانند، مانند غرغر و خشونت. همچنین زبان قوی توسط برخی از شخصیت ها استفاده خواهد شد. والدین به شدت هشدار می دهد.

تریلر Vampire in the Garden

تریلر youtube

به تریلر رسمی نگاهی بیندازید تا در مورد نسخه جدید هیپ !

Vampire in the Garden در نتفلیکس در تاریخ 16 مه ساعت 12:00 بامداد PT/3:00 بامداد در دسترس خواهد بود. حتماً تقویم‌های خود را علامت‌گذاری کنید و تایمرهای خود را تنظیم کنید زیرا نمی‌خواهید این نسخه انیمه را از دست بدهید.

منبع:netflixlife

امین جلالی
ارسال دیدگاه